Magazín číslo 4 / 2016
Jiří Bělohlávek, šefdirigent České filharmonie

S Jiřím Bělohlávkem o 121. sezoně České filharmonie

Jaký mimořádný dramaturgický počin přinese nadcházející sezona? Na která díla se u svých koncertů nejvíce těší sám Jiří Bělohlávek? Anebo o tom, proč je důležité vracet se ke klasicismu, v případě orchestru ČF k Josephu Haydnovi.

Komentáře
 • MUDr.Marie Dryáková,cSc, 10. 10. 2016

  Opakovaně objednávám magazin CF, zatím přišel pouze jednou
  Marně se pokoušíme jako rodina objednat (do léta) permanentky na sezonu ČF nebo PKF

  Odpovědět
  • Lucie Maňourová, 16. 1. 2017

   Dobrý den, paní Dryáková, prosím můžete mi poslat svoji e-mailovou adresu, abychom Vás zařadili do seznamu k rozesílání? A co se týče abonmá České filharmonie na sezonu 2017/2018, bude v prodeji nejspíš od 24. 4. Na tuto sezonu je již dlouho vyprodané.

   Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Co byste chtěli vyhledat...
Zavřít
Zavřít
Co byste chtěli vyhledat
close

malíř, sochař, architekt Pro zobrazení detailu jednotlivých sochklikněte na jméno umělce. hudební skladatel Sochy na střeše Rudolfina zavřít Leonardo da Vinci Klikněte pro zobrazení detailu Paolo Veronese Klikněte pro zobrazení detailu Donato Bramante Klikněte pro zobrazení detailu Tomás Luis de Victoria Klikněte pro zobrazení detailu Josquin Desprez Klikněte pro zobrazení detailu Orlando di Lasso Klikněte pro zobrazení detailu Giovanni Pierluigi da Palestrina Klikněte pro zobrazení detailu Luigi Cherubini Klikněte pro zobrazení detailu Daniel François Esprit Auber Klikněte pro zobrazení detailu Georg Friedrich Händel Klikněte pro zobrazení detailu Wofgang Amadeus Mozart Klikněte pro zobrazení detailu Johann Sebastian Bach Klikněte pro zobrazení detailu Ludwig van Beethoven Klikněte pro zobrazení detailu Michelangelo Buonarroti Klikněte pro zobrazení detailu Raffael Santi Klikněte pro zobrazení detailu Praxiteles Klikněte pro zobrazení detailu Feidiás Klikněte pro zobrazení detailu Apelles Klikněte pro zobrazení detailu Iktinos Klikněte pro zobrazení detailu Massacio Klikněte pro zobrazení detailu Donatello Klikněte pro zobrazení detailu Jacopo Sansovino Klikněte pro zobrazení detailu Benvenuto Cellini Klikněte pro zobrazení detailu Filippo Brunelleschi Klikněte pro zobrazení detailu Domenico Girlandaio Klikněte pro zobrazení detailu Lucca della Robia Klikněte pro zobrazení detailu Christoph Willibald Gluck Klikněte pro zobrazení detailu Joseph Haydn Klikněte pro zobrazení detailu Franz Schubert Klikněte pro zobrazení detailu Carl Maria von Weber Klikněte pro zobrazení detailu Felix Mendelssohn-Bartholdy Klikněte pro zobrazení detailu Robert Schumann Klikněte pro zobrazení detailu
1 / 6